Interaktivní prohlídka

Video Google Earth

Video Google Earth našeho kostela si můžete prohlédnout či stáhnout zde (klikněte na zde pravým tlačítkem a dejte uložit cíl jako či uložit cíl odkazu jako). Upozorňujeme, že se jedná pouze o video vytvořené pomocí programu Google Earth a není možné s ním nijak manipulovat, video se přehraje zcela samo. Pokud si chcete kostel sv. Mořice prohlédnout pomocí programu Google Earth a sami si s prostředím manipulovat, musíte si jej stáhnout a nainstalovat dle instrukcí (http://earth.google.com/). Video má 4,94 MB a je ve formátu .wmv. Pro spuštění stačí jakýkoliv přehrávač.

Interaktivní 3D snímky

Pro přehrávání těchto snímků potřebujete přehrávač QuickTime, jelikož tyto snímky jsou ve formátu .mov. Po spuštění si můžete myší a pomocí menu vpravo dole otáčet, přibližovat a procházet virtuálně zachycený model kostela sv. Mořice.

Tyto snímky by měly fungovat bezproblémově na všech internetových prohlížečích, s výjimkou Microsoft Internet Explorer, kde občas není možné plynule procházet a jste proto nuceni prohlížet si části kostela jednotlivě. Za toto se omlouváme a postupem času se pokusíme tento problém vyřešit.

Interaktivní prohlídka:
Kostel svatého Mořice

Jednotlivé části kostela k prohlídce (v případě nefunkčnosti přecházení v rámci animace výše):
Kostel svatého Mořice - chrámová loď část 1

Kostel svatého Mořice - chrámová loď část 2
Kostel svatého Mořice - chrámová loď část 3
Kostel svatého Mořice - chrámová loď část 4
Kostel svatého Mořice - kůr
Kostel svatého Mořice - chrámová loď část 5
Kostel svatého Mořice - chrámová loď část 6
Kostel svatého Mořice - věž
 

 

 

 

 

 

Web by Vojtěch Schubert, © 2005 - 2007